logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

[Rozwiązano] Lublin 2 - Auto nie odpala, najprawdopodobniej pierdoła

errorek87 13 Paź 2020 17:10 1131 2
REKLAMA
  • #1 18975464
    errorek87
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam, mam problem z uruchomieniem Lublia nowy akumulator, rozrusznik kręci, alternator ok, zastanawia mnie przekaźnik i pompka chociaż próbowałem odpalić z plaka i nic nie dało. Myślę że może być to też przyczyna jakiegoś przewodu albo zapłonu, może jakieś sugestie?
  • REKLAMA
  • #3 19074131
    errorek87
    Poziom 2  
    Posty: 2
    przekaźnik był problemem zamykam temat.
REKLAMA