Witam, mam problem z uruchomieniem Lublia nowy akumulator, rozrusznik kręci, alternator ok, zastanawia mnie przekaźnik i pompka chociaż próbowałem odpalić z plaka i nic nie dało. Myślę że może być to też przyczyna jakiegoś przewodu albo zapłonu, może jakieś sugestie?