Witam
Mam problem z uruchomieniem komputera.
Po podłączeniu monitora, klawiatury, myszy, zasilania - komputer uruchamia się ale jest ciemny ekran i działają tylko wiatraki i napędy cd (otwiera się i zamyka tacka). Wyjmowałem i wkładałem baterię. Dalej ta sama sytuacja. Może ktos ma jakies sugestie:?:
Mam problem z uruchomieniem komputera.
Po podłączeniu monitora, klawiatury, myszy, zasilania - komputer uruchamia się ale jest ciemny ekran i działają tylko wiatraki i napędy cd (otwiera się i zamyka tacka). Wyjmowałem i wkładałem baterię. Dalej ta sama sytuacja. Może ktos ma jakies sugestie:?: