pojawil sie i u mnie dziwny problem po wymianie plyty i procka i podlaczeniu sprawdzonego dysku z systemem komp startuje wiatraki sie krecą ale ekran jest czarny i przy starcie zaczynaja jednoczesnie migać wszystkie 3 diody na klawiaturze, moj zasilacz to prawie nowy IMPET 300w, grafike sprawdzalem na innym tez dziala, pierwszy raz widze takie cos i niemam pojecia co jest,
prosze o jakas rade znajacych temat bo sytuacja poprostu mnie zaskoczyła.
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu (problem w temacie i opis)!
Zapraszam do zmiany, zgodnie z:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?p=4474193#4474193
23:52 27.2.2008
[_P_]
prosze o jakas rade znajacych temat bo sytuacja poprostu mnie zaskoczyła.
Proszę przeczytać regulamin forum, szczególnie pkt. 11 i poprawić temat postu (problem w temacie i opis)!
Zapraszam do zmiany, zgodnie z:
23:52 27.2.2008
[_P_]