Witam, posiadam od niedawna dafa 2012r - kwiecień. Po pierwszej trasie pojawiły się pierwsze błedy.. wiec na garaż, odpalam kompa i zonk... brak komunikacji z zadnym sterownikiem, jedynie tylko połączyłem się z kabina czyli wskazniki itd. poza tym nic wiecej przez OBD. natomiast łaczy sie poprzez CAN od silnika lub od Adblue bezpośrednio pod atrapą w tej łaczniku elektrycznym. z abs łacze sie poprzez can pod bezpiecznikami.. Moje pytanie .. gdzie może być problem. Ja posiadam Texe... ale byla też próba innym komputerem Jaltestem.. to samo.. Dadam że z vic tez sie nei łączy. Jakieś pomysły? aaaa zasilanie w obd jest na dwoch przewodach czerwonych