WITAM posiadam expres Delonghi ECAM 25462S kawy robi dobrze tylko nie włącza spieniania mleka po włączeniu milk wyświetla ustaw pokerętło piany i po kilku sekundach wyskakuje napis ( wybór kawy) grzałki sprawne elektrozawory sprawne zawór spieniacza nowy odkamieniony kilka razy . Proszę o jaką Poradę