Witam wszytskich.
Jestem w posiadaniu wyświetlacza LM24010Z firmy Sharp jest on obslugiwany przez układy LH5022 oraz M5298 .Pochodzi on z aparatu fotograficznego. Czy jest mozliwosc by podlaczyc go do kompa tak jak inne standartowe wyswietlacze na kontrolerze HD 44780?
Jesli wie ktos cos na ten temat to bardzo prosze o info!
Z góry dziekuje.
Pozdrawiam
Jestem w posiadaniu wyświetlacza LM24010Z firmy Sharp jest on obslugiwany przez układy LH5022 oraz M5298 .Pochodzi on z aparatu fotograficznego. Czy jest mozliwosc by podlaczyc go do kompa tak jak inne standartowe wyswietlacze na kontrolerze HD 44780?
Jesli wie ktos cos na ten temat to bardzo prosze o info!
Z góry dziekuje.
Pozdrawiam