Dzień dobry.
Szukajka forumowa nie pokazuje mi nic na temat tych sprzętów. A poszukuję informacji na temat lodówki Electrolux ERB 28292W8 i pralki AEG L62260TL. Użytkuje ktoś ten sprzęt? Dodam, że jest to sprzęt używany - potrzebuję kupić coś, co pochodzi mi chociaż kilka lat. Póki co, nie dam rady kupić nic nowego. A i gabaryty są istotne. Małe mieszkanie i te sprzęty są ok jeśli chodzi o ich wielkość.
Pozdrawiam serdecznie.
Szukajka forumowa nie pokazuje mi nic na temat tych sprzętów. A poszukuję informacji na temat lodówki Electrolux ERB 28292W8 i pralki AEG L62260TL. Użytkuje ktoś ten sprzęt? Dodam, że jest to sprzęt używany - potrzebuję kupić coś, co pochodzi mi chociaż kilka lat. Póki co, nie dam rady kupić nic nowego. A i gabaryty są istotne. Małe mieszkanie i te sprzęty są ok jeśli chodzi o ich wielkość.
Pozdrawiam serdecznie.