Witam. Mam dziwny problem: padły mi porty COM w komputerze objaw: nie działają kable do telefonów gsm,programator Phoenix ale za to programator PIC i Eprom działa bez problemu (programuje i odczytuje)
kabel typu BOX do motoroli także działa bez problemu. Płyta na chipsecie LX. Czy ktoś spotkał się z takim objawiem i ewentualnie zna sposób naprawy. Z góry dziękuje i pozdrawiam.
kabel typu BOX do motoroli także działa bez problemu. Płyta na chipsecie LX. Czy ktoś spotkał się z takim objawiem i ewentualnie zna sposób naprawy. Z góry dziękuje i pozdrawiam.