Witam serdecznie mam głośnik z stacją dokująca ale nie posiadam zasilacza powinien być 2x18V i moje pytanie brzmi czy mogę zasilić to pojedynczym napięciem jaki muszę mieć wtedy zasilacz a model głośnika i ile amper dopisze jak wrócę do domu dziękuję za pomoc pozdrawiam