Mam problem.Chciałem w opryskiwaczu reanimować zawór główny wody. Kiedyś pewno był sterownik ale opryskiwacz kupiłem bez. Silniczek działa, otwiera i zamyka tylko problem jaki włącznik i jak podłączyć. Mikroprzełącznik "siedzi" na silniku,z silnika wychodzą trzy przewody i tak; zielony minus i biały plus kręci w prawo: zielony plus czarny minus kręci w lewo.Obrót to 90 stopni.I pytanie przełącznik dźwigienkowy podwójny 3-pozycyjny dał by radę to obsłużyć i w którym miejscu miały by być diody.Zrobiłem schemat, pewnie niedokładny