Witam, od kilku dni borykam się z problemem przez który nie mam dźwięku stereo w laptopie. Próbowałem odinstalować i zainstalować sterowniki, byłem po pomoc w microsofcie jak i u pomocy w Dellu (niestety gwarancja już wygasła). Ani przez głośniki z laptopa, ani przez kilka rodzajów słuchawek nie moge uzyskać dźwięku stereo. Model laptopa to dell g3 3579, geForce gtx 1050ti, intel core i5 8300h, 8Gb ram. Totalnie nie mam pomysłu co może być problemem. Po kliknięciu ppm na ikonkę dźwięku pokazuje mi że dźwięk pzestrzenny jest wyłączony a opcja wybrania ''windows sonic dla słuchawek'' jest niemożliwa, wykrywa coś takiego ale nie mogę jej kliknąć. Po wejściu we właściwości dźwięku i przejściu w okno ''dźwięk przestrzenny'' mogę wybrać tryb ''windows sonic dla słuchawek'' ale automatycznie po kliknięciu zmienia mi na ''wyłączone'' przez co niemożliwe staję się wybranie opcji stereo w systemie.