logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Połączenie żarówki SENGLED PULSE FLEX z telefonem IOS - brak aplikacji

RiNgVaY 02 Sty 2021 19:04 474 2
REKLAMA
  • #1 19154101
    RiNgVaY
    Poziom 7  
    Posty: 12
    Ocena: 6
    Witam serdecznie, dostałem na święta ciekawy prezent w postaci żarówki SENGLED PULSE FLEX + GŁOŚNIK JBL
    jest to żarówka którą można podłączyć do telefonu sterować jasnością oraz puszczać muzykę
    ale mam problem z połączeniem tej żarówki z telefonem mianowicie próbuję połączyć żarówkę po wifi, telefon widzi żarówkę jako sieć ale w aplikacji już mi jej nie wyszukuje. Dodam fakt że na filmach oraz forach nikt nie daje linku do aplikacji a z instrukcji wynika że potrzeba aplikacji Sengled Pulse Flex (Zainstalowałem Sengled Pulse oraz Sengled Flex ale nie znalazłem aplikacji Sengled Pulse Flex a żadna z tych aplikacji nie widzi żarówki)
    Posiadam IOS czy może problem leżeć w systemie bo zazwyczaj poradniki są pokazywane na androidzie a posiadacze sklepugoogle bez problemu znajdywali aplikacje, nie mam drugiego telefonu aby sprawdzić czy na sklepiegoogle jest aplikacja.

    Czy miał ktoś podobny problem?
    Bo z instrukcji oraz z poradników nie jestem w stanie połączyć żarówki, z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc.
  • REKLAMA
  • #3 19156539
    RiNgVaY
    Poziom 7  
    Posty: 12
    Ocena: 6
    Sprawdziłem u znajomego na ANDROIDZIE też nie można sparować żarówki.
    Tak samo jak na IOS są 2 różne aplikacje i zastanawiam się czy nie usunęto aplikacji bo nie ma jej ani na IOS ani na ANDROIDZIE.
REKLAMA