Badam podobny temat od kilku dni. Padło mi kino domowe Panasonic, najwyższy model z DVD PT-860, które brzmiało super i dla mnie było wystarczające, niestety po ponad 10 latach padło i naprawa wyniosłaby wartość kina, więc wyrzuciłem na śmietnik.
Odkupić podobny model się nie opłaca, bo ludzie na OLX najchętniej chcieliby dostać tyle samo co w dniu zakupu, ale to stare sprzęty, które za chwilę też się rozsypią. Kupiłem kino LG jako zamiennik, ale się okazało, że też ma przypaloną końcówkę mocy i sub nie działał. Kolejne poszło w śmietnik. Ostatecznie zrezygnowałem z kupna starego kina domowego, które ma wbudowany napęd BD/DVD, i zacząłem rozkminiać amplitunery. Do opisu najbardziej pasuje Pioneer VSX-S520, który ma wyjście na pasywny sub. Ma też na aktywny i jest podobnych rozmiarów co stare kina domowe z wbudowanym DVD. Z tego, co wyczytałem, to ogólnie dobry model, tylko trzeba mu zapewnić miejsce, żeby się nie ugotował w ciasnej komodzie RTV, i wypytać poprzedniego właściciela, czy się sam nie wyłącza, bo niektóre miały wadę od nowości. Koszt na dziś 1 200-1 500 zł
Znalazłem jeszcze Yamaha htr2071
I onkyo htr340