Witam.
Pytanie jak w tytule. Jak prawidłowo podłączyć amplituner Yamaha RX-V485 z mixerem tej samej firmy AG06 tak, aby dźwięk szedł na głośniki
amplitunera. Może pytanie banalne ale nie chcę nic uszkodzić.
Sygnał z wyjść MONITOR OUT L/R miksera, podaj na wejścia AUDIO 3 L/R na tylnym panelu amplitunera kablem 2x TS - 2xRCA, lub na wejście AUX AUDIO na frontowym panelu amplitunera kablem 2x TS - 1xTRS 3,5mm.