Witam kupiłem audi a3 8l 99R 1.8t 180km auq. Mam otóż problem z sprzęgłem bierze odrazu wcisne max w podłogę wrzucę pierwszy bieg odpuszczę dosłownie milimetr i już samochód rusza. Komu dałem się przejechać każdy miał problem z ruszeniem bo dziwnie bierze odrazu. Co może być przyczyną dodam że skrzynia jest 6 biegowa. Liczę na pomoc 😉