Dzień dobry,
Na początku napiszę, że nie jestem elektronikiem i nie znam się na lodówkach, ale lutowanie nie jest mi obce
Jak w temacie - problem z temperaturą w komorze chłodzącej, w lodówce Liebherr CNes 38660 - czasem schłodzi do ustawionych 5 stC, a później temperatura rośnie. Przez menu serwisowe sprawdziłem podzespoły lodówki (Tryb CS "L") i wszystko działa (raczej) poprawnie, lodówka reaguje na każdą aktywowaną funkcję.
Dodatkowo zrobiłem test czujników ("E") i zastanawia mnie różnica temperatur między czujnikiem powietrza w komorze chłodzącej (E1: 16 stC), a czujnikiem parownika komory chłodzącej (E2: 4 stC) - jakieś sugestie?
Zamrażarka trzyma stałą temperaturę -18stC.
Pozdrawiam,
Daniel N.
Na początku napiszę, że nie jestem elektronikiem i nie znam się na lodówkach, ale lutowanie nie jest mi obce
Jak w temacie - problem z temperaturą w komorze chłodzącej, w lodówce Liebherr CNes 38660 - czasem schłodzi do ustawionych 5 stC, a później temperatura rośnie. Przez menu serwisowe sprawdziłem podzespoły lodówki (Tryb CS "L") i wszystko działa (raczej) poprawnie, lodówka reaguje na każdą aktywowaną funkcję.
Dodatkowo zrobiłem test czujników ("E") i zastanawia mnie różnica temperatur między czujnikiem powietrza w komorze chłodzącej (E1: 16 stC), a czujnikiem parownika komory chłodzącej (E2: 4 stC) - jakieś sugestie?
Zamrażarka trzyma stałą temperaturę -18stC.
Pozdrawiam,
Daniel N.