Po umyciu telewizora wyszły dziwne plamy, przebarwienia. Telewizor czyściłam specjalną pianką nałożoną na gładką szmatkę . Ilość była znikoma. Plamy te są na całym ekranie i widoczne tylko w świetle dziennym i pod kątem. Czy da się to jakoś zlikwidować i czemu tak się stało? Dodam, że po przetarciu na sucho plamy znikają na 2 sekundy i znowu wszystko wychodzi.