Witam
Mam problem z moim maluszkiem, ponieważ na obydwu świecach nie ma iskry. Cewka jest dobra bo jeśli podłączę żarówkę do masy i przewodu idącego od cewki do aparatu zapłonowego po przekręceniu stacyjki żarówka się świeci. Cewka jest jednobiegunowa. Lecz nie mam wyjścia prądu na świece z aparatu zapłonowego. Palec i kopułka są dobre. Samochód stał dosyć długo. Proszę o pomoc bo zleciałem cały internet i nic.
Mam problem z moim maluszkiem, ponieważ na obydwu świecach nie ma iskry. Cewka jest dobra bo jeśli podłączę żarówkę do masy i przewodu idącego od cewki do aparatu zapłonowego po przekręceniu stacyjki żarówka się świeci. Cewka jest jednobiegunowa. Lecz nie mam wyjścia prądu na świece z aparatu zapłonowego. Palec i kopułka są dobre. Samochód stał dosyć długo. Proszę o pomoc bo zleciałem cały internet i nic.