Witam serdecznie
Czy ktoś z Państwa jest w stanie doradzić jakiś zamiennik automatycznego ssania do Burgmana 400 K2 z 2001r ?? Moje jest zniszczone - tłoczek ma połamane ząbki na końcówce i nie trzyma tego metalowego walca z iglicą który zatyka otwór ssania... Może jest ktoś na forum, kto przerabiał taki temat. Zamówiłem coś takiego :
Link
ale jest za krótki tłoczek i nie reguluje się na gwincie...
Pozdrawiam serdecznie.
Czy ktoś z Państwa jest w stanie doradzić jakiś zamiennik automatycznego ssania do Burgmana 400 K2 z 2001r ?? Moje jest zniszczone - tłoczek ma połamane ząbki na końcówce i nie trzyma tego metalowego walca z iglicą który zatyka otwór ssania... Może jest ktoś na forum, kto przerabiał taki temat. Zamówiłem coś takiego :
Link
ale jest za krótki tłoczek i nie reguluje się na gwincie...
Pozdrawiam serdecznie.