Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung S7 Edge SM-G935F - Problem z wgraniem ROM-u.

mitrhandir 18 Sep 2021 18:46 333 0
    mitrhandir
    Level 9  
    Witam, jak w temacie posiadam Samsung S7 Edge SM-G935F, telefon leżał nieużywany prze kilka tyg. w dniu wczorajszym przy próbie go uruchomienia zastygł na logo firmowym. Przy próbach wgrania nowego ROM-u z pozycji "download" [VOL-(+)HOME(+)POWER] pasek w tel. zatrzymuje się na samym początku a program Odin wyświetla błąd "FAIL!" <ID:0/004> Complete(Write) operation failed. <OSM> All threads completed. (succeed 0 / failed 1), zmiana programu Odin z ver. 3.14.4 na ver. 1.85 też nie przyniosła zamierzonego efektu, oczywiście zainstalowane najnowsze sterowniki SAMSUNG_USB_Driver_for_Mobile_Phones w ver. 1.7.43.0. Poniżej przesyłam zdjęcie gdzie w dniu wczorajszym udało się wejść w tryb Recovery Mode gdzie też nie udało się zrobić reset, wg. tego zdjęcia szukałem odpowiedniego ROM-u do tel., na stronie sammobile.com wg. G935FXXU8ETI2 znalazłem i pobrałem dwa ROM-y, G935FXXU8ETI2_G935FXEO8ETI2_XEO.zip (PDA: G935FXXU8ETI2, CSC: G935FXXU8ETI2) oraz G935FXXU8ETI2_G935FXEO8ETL1_XEO.zip (PDA: G935FXXU8ETI2, CSC: G935FXEO8ETL1), Country: POLAND (XEO). Na chwilę obecną nie wiem jak to ogarnąć i nawet nie potrafię wył. tel. i nie wiem jaki jest poziom bat., jedyne co się da to wejść tylko do trybu download [VOL-(+)HOME(+)POWER]. Czy jest ktoś z Was w stanie mi pomóc ogarnąć ten telefon za co z góry bardzo dziękuję i oczywiście pozdrawiam.

Przesyłam zdjęcie z telefonu oraz z Odina, pasek dochodzi do pewnego momentu na samym początku i się zatrzymuje, oczywiście wyrzuca cały czas ten sam błąd.
    Może pomoże instalacja TWRP Recovery w ver. twrp-3.5.2_9-0-hero2lte.img.tar ze wsparciem dla mojego telefonu SM-G935F?

Jak widać poniżej na zał. zdjęciu udało mi się zainstalować program TWRP Recovery gdzie widać też iż bateria jest na poziomie 7% więc problem zapewne jest też tutaj, w chwili obecnej tel. się ładuje i będę próbował to w jakiś sposób ogarnąć, może ktoś z Was ma jakiś pomysł?