Witam
Poszukuję prostej podpowiedzi, jakie przewody rozprowadzić między jednostkami oraz jak zasilania. Jednostka wewnętrzna i zewnętrza mają oddzielne zasilania i są połączone kablem komunikacyjnym, czy zasilanie wprowadza się tylko do jednostki wewnętrznej? Na obudowie jest taki schemat, nic jednak z niego nie rozumiem. Poszukuję łopatologicznej podpowiedzi, gdzie co rozprowadzić. Podłączeniem będzie się zajmował instalator, jednak kable muszę sam rozprowadzić. Z góry dzięki za pomoc.
Poszukuję prostej podpowiedzi, jakie przewody rozprowadzić między jednostkami oraz jak zasilania. Jednostka wewnętrzna i zewnętrza mają oddzielne zasilania i są połączone kablem komunikacyjnym, czy zasilanie wprowadza się tylko do jednostki wewnętrznej? Na obudowie jest taki schemat, nic jednak z niego nie rozumiem. Poszukuję łopatologicznej podpowiedzi, gdzie co rozprowadzić. Podłączeniem będzie się zajmował instalator, jednak kable muszę sam rozprowadzić. Z góry dzięki za pomoc.