Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poranne odpalanie Renault Megane 1.4 gaz 1998r

andy_gsm 31 Paź 2005 15:36 1452 10
  • #1 31 Paź 2005 15:36
    andy_gsm
    Poziom 9  

witam
    mam taki problem i moze ktos mi jest w stanie pomuc poniewaz juz mnie skasowali na pare stowek i dalej jestem na paczatku, a mianowicie moja ren megane 1,4+gaz 1998r przestala odpalac rano. jak prawie wyczerpie akumulator to w koncu zapali ale(zapalam na benzynie) strasznie przerywa i nie chce dzialac, gdy przelacze na gaz to wszystko super. wymienili mi juz kable wysokiego napiecia, kopolke, palec sprawdzili pompe paliwa i dalej LIPA!!!!!!. Aha kazali mi zatankowac dobre paliwo i bedzie dzialac (sprobije chociaz watpie). PORATUJCIE !!!!!!!!!!!! (moze ktos to juz mial)
    andrzej

• #2 31 Paź 2005 16:57
    Slawek J
    Poziom 30  

A tankujesz paliwo watpliwego pochodzenia?

• #3 31 Paź 2005 17:21
    andy_gsm
    Poziom 9  

nigdy nie przywiazywalem uwagi gdzie tankuje, poprostu tam gdzie gaz tam od czasu do czasu dolewam 10-20 litrow. moje GG 1160850

• #4 31 Paź 2005 20:14
    roncys
    Poziom 12  

Niech ktoś ci sprawdzi wydatek wtryskiwaczy bo pewnie szlag je trafił (jeden z uroków gazu).

• #5 31 Paź 2005 20:19
    andy_gsm
    Poziom 9  

tam jest chyba jeden wtryskiwacz bo to jednopunktowy wtrysk.
    i widac jak wtryskuje paliwo.

• #6 01 Lis 2005 22:20
    marian11@
    Poziom 20  

Witam.
    A wymieniłes swiece????????

• #7 01 Lis 2005 23:16
    homag
    Poziom 13  

świece jak by były zużyte to tym bardziej nie chodziłby dobrze na gazie.Sprawdż sobie jakie masz ciśnienie paliwa bo byc może masz przytkany wężyk albo zawór przelewowy lekko otwrty cały czas

• #8 02 Lis 2005 13:32
    marian11@
    Poziom 20  

Witam.
    Ja wiem zesamochód z lpg jest bardziej czuły na instalacje zapłonowa tylko nie w kazdym wypadku tak jest jak zes napisał kolego wyzej.

Dodano po 7 [minuty]:

Witam.
    Ja wiem zesamochód z lpg jest bardziej czuły na instalacje zapłonowa tylko nie w kazdym wypadku tak jest jak zes napisał kolego wyzej.

• #9 03 Lis 2005 06:51
    andy_gsm
    Poziom 9  

witam
    Powiem tak: troszke mnie to wybilo z toku myslenia poniewaz nie mialem jeszcze takiej usterki, sprawdzilem wszystko od czujnikow, ukladu wtryskowego,zaplonowego do pompy paliwa i z cala pewnoscia moge powiedziec ze jest ok. no ale auto nie odpala rano i przerywa na bezynie. najlepsze sa proste rozwiazania i w moim przypadku usterka bylo paliwo w zbiorniku !!!!!!!!!!!!!!! jestem w szoku bo nigdy mnie to nie dotknelo. i co wy na to pojade tam na ta stacje i zapytam kto mi pokryje moj czas i 400,00. ewentualnie moze wy macie jakies pomysly co z tym zrobic??????
    pozdr.
    andrzej

• #10 03 Lis 2005 19:17
    POMIDOR
    Poziom 13  

Jeśli masz paragon to wal śmiało do właściciela stacji. Jeśli właściciel Ciebie zbędzie, to idź do PIHu bądź do Federacji Konsumenta, może pomogą w odzyskaniu chociaż części poniesionych przez Ciebie strat.
    POWODZENIA i tak szybko nie odpuszczaj.

• #11 03 Lis 2005 20:54
    eazy
    Poziom 11  

Pomidor dobrze pisze!!!!!!!!
    Pamiętajcie paragon jest dowodem zakupu!!!!!!!
    W Mercu Sprinter zwracali mi koszt naprawy (nie małą kasę bo 8.500) ale tankowałem na fakturę!!
    JEŚLI OSZUKUJĄ -I CHCĄ SIĘ SZYBKO DOROBIĆ? --- NIC INNEGO TRZEBA ICH MĘCZYĆ!!!!!!!!!!!!!!!
    WALCZCIE O SWOJE ,przecierz płacicie za paliwo(i inne podatki) a nie za H20 lub coś innego!!!
    POWODZENIA-nie rezygnujcie!!!!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME