Panowie macie jeszcze jakieś koło ratunkowe? DIV mi flashuje do końca - niby wszystko ok. wżucam mu tego gdfs-a i lipa zasięgu jak niebyło tak niema... Obszukałem już chyba całe forum... Pomóżcie, może jakieś sprawdzone flashe macie pod diva i termiego - bo tylko tym dysponuję. Pozdrawiam!
Nic dalej nic! Zastanawiam się czy przypadkiem coś ze mną nie tak? Czy ja robie coś nie tak? Nie w odpowiedniej kolejności? Pomijając to w chwili obecnej po wgraniu r6c005 avr + arm - telefon zdechł na dobre! Niereaguje na nic - zwłoki. Macie plan jak to postawić mając do dyspozycji terminatora? Pomóżcie!