Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Reset hasła chiński rejestrator N1004FP Xmeye

spinacz 09 Dec 2021 14:16 468 19
Optex
    spinacz
    Level 41  
    Koledzy czy ktoś z was posiada generator SuperPassword do tego rejestratora bądź zna sposób na jego zresetowanie ?
    Znalazłem filmik gdzie jest to pokazane jak się to robi za pomocą generatora on-line na rosyjskiej stronie ale niestety już generatora nie ma.
  • Optex
    michualex

Level 24  
    spinacz wrote:
    Koledzy czy ktoś z was posiada generator SuperPassword do tego rejestratora bądź zna sposób na jego zresetowanie ?
    Znalazłem filmik gdzie jest to pokazane jak się to robi za pomocą generatora on-line na rosyjskiej stronie ale niestety już generatora nie ma.

telnetem spróbuj
    spinacz
    Level 41  
    Koledzy niestety superhasło generowane z daty nie działa.
    W mojej wersji nie ma także kodu KEY czyli drugiej metody.
    Ale jest QR opisany jako SN i pod nim ciąg znaków ale nie widzę generatora do tego sposobu.
    Reset hasła chiński rejestrator N1004FP Xmeye Reset hasła chiński rejestrator N1004FP Xmeye Reset hasła chiński rejestrator N1004FP Xmeye
    gradek83
    Level 41  
    Jak wyskoczy okno konto zablokowane kliknij na znak zapytania [?] Powinno pojawić się okno " kwestia bezpieczeństwa" tam proszę o wybranie pytania i wpisanie odpowiedzi może wpisz tam kilka razy błędną odpowiedź może pojawi się do wyboru "Zapomniałem odpowiedzi" No i dalej jak w instrukcji.
  • Optex
    spinacz
    Level 41  
    Nie mogę wybrać żadnego pytania. Jest tak ja na ekranie te pola są zablokowane wyszarzałe.

Dodano po 1 [godziny] 10 [minuty]:

Na dodatek rejestrator leży bez baterii już 4 godzin i bez zasilacza a datę nadal trzyma.
    gradek83
    Level 41  
    Może w ogóle hasła nie ma albo admin admin lub admin 12345 lub bez hasła. Jak naciśniesz w oknie "kwestia bezpieczeństaw" na OK to co okno znika czy wywala jakiś komunikat ?
    spinacz
    Level 41  
    Ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Może poprostu wgranie firmware`u z ustawieniami fabrycznymi? Gdzieś wyczytałem że złącze CN17 4piny to RS232 i że po nim można jakoś wgrać.
    Jednak nie widziałem nigdzie informacji jak odnaleźć prawidłowy firmware i jak go wgrać. Jednak wolał bym uniknąć tego i zresetować obecny soft.
    gradek83
    Level 41  
    Chyba już wiem konto zostało zablokowane tak więc zapewne musisz odczekać i tu nie wiem ile godzinę dwie czy 24h aż będziesz mógł znowu wpisać hasło po 2 krotnym źle wpisanym haśle wyświetli komunikat że zostało ci te ileś tam prób na wpisanie prawidłowego hasła wtedy powinieneś mieć okno zapomniałem hasła i przeniesie cię do pytania zapasowego tam powinna być opcja nie pamiętam odpowiedzi i po kliknięciu powinno dalej być jak w tamtym opisie.
    gradek83
    Level 41  
    Aha a sprawdzałeś gdy nie jest zablokowane czy te odpowiedzi wtedy są aktywne ? Klient korzysta z aplikacji na telefon XMEye i ma tam konto ?
  • Helpful post
    gradek83
    Level 41  
    Zainstaluj sobie tą aplikację i utwórz konto i spróbuj dodać ten rejestrator i sprawdź może przez aplikację będzie dało się coś więcej zrobić.
    spinacz
    Level 41  
    Koledzy więc sprawa wygląda tak że, chińczyki milczą, super hasła nie działają, nawet nie mam jak sprawdzić jaki jest tam firmware żeby poszukać i wgrać jakiś czysty.
    Jutro będę miał telefon który działał z tym systemem liczę że tam w aplikacji będzie jakaś opcja resetu hasła.
    Czy wy macie jakieś jeszcze pomysły jak to ogarnąć jeśli okaże się że w aplikacji nie będę mógł zrobić resetu ?
    gradek83
    Level 41  
    spinacz wrote:
    nawet nie mam jak sprawdzić jaki jest tam firmware żeby poszukać i wgrać jakiś czysty

Może programem DeviceManage od Xmeye. Aby wgrać firmware musisz się najpierw zalogować.
    spinacz
    Level 41  
    Więc przez aplikację udało się zresetować hasło i już mam dostęp do rejestratora, jednak teraz nie mam dostępu do samych kamer. Czy ktoś wie czy one mają jakiś przycisk reset na sobie? Jeszcze ich nie demontowałem.
    gradek83
    Level 41  
    Jakie masz te kamery wszystkie takie same model podaj. To kamery IP czy analogowe?. Może wystarczy przywrócić ustawienia fabryczne i na nowo dodać kamery. Jaką wersję firmware rejestrator ma i kamery.