Posiadam expres do kawy jak w tytule. Dzisiaj podczas parzenia kawy zauważyłem wyciek wody z przedniej części górnej spod obudowy.
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamsorier napisał:Śruby od dołu koło uchwytu kolby. Chyba trzeba zdjąć przedtem pokrętło pary. Schodzi cała górna pokrywa.