Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Foof vs Forever vs Solaris

bbxb 02 Nov 2005 19:17 1334 10
    bbxb
    Level 31  
    Witam!
    Foof vs Forever vs Solaris która z tych firm jest najlepsza?? Będę teraz zamawiał panele i inne akcesoria i nie wiem na która firmę się zdecydować. Jeszcze widzialem baterie MaxPower. Co o nich sądzicie?? Która firma ma najlepszy stosunek jakości do ceny?? Co polecacie??

Proszę o szczere wypowiedzi.

P.S Bede zamawial u jakiegos hurtownika z allegro. Może ktoś zna jakiegoś dobrego i taniego sprzedawce??
  • Helpful post
    tino2003
    Admin of GSM Group
    Z tych firm co napisałeś polecam forevera bo sprzedaję w sklepie ich produkty i są w miarę dobre o innych się nie wypowiadam bo miewam je sporadycznie.
  • Helpful post
    brajek
    Level 19  
    Forever Foof ok mozesz spokojnie brac Maxpower tez ok najgozej z solarisem niby dobre ale na nie zawsze najwiecej reklamacji .
  • Helpful post
    xyz
    Level 18  
    A u mnie troche inaczej. Forever OK, Foofa nie biore już wcale bo było mnóstwo zwrotów. Natomiast ostatnio (od około 2 miesięcy) zamawiam dużo SinoSKY (albo jakoś bardzo podobnie) i odpukać żadnej reklamacji do tej pory

Pozdrawiam
    xyz
  • Helpful post
    chillouty
    Level 22  
    brajek wrote:
    Forever Foof ok mozesz spokojnie brac Maxpower tez ok najgozej z solarisem niby dobre ale na nie zawsze najwiecej reklamacji .

Forevery sa najlepsze ale i najdroższe. Foofy sa w miare dobre i tanie.
    Zdecydowanie nie polecam maxpowera. Baterie mimo wysokich pojemnosci (ale tylko na etykietkach) trzymaja bardzo krotka, mam takich z 10 sztuk po reklamacji. Czesc klientow pewnie uwazała ze to normalne ze bateria trzyma 2 dni.
  • Helpful post
    tino2003
    Admin of GSM Group
    To w takim razie ja dodam jeszcze że najwięcej bateri sprzedaję z besta, są tanie i naprawdę nie ma wiele reklamacji a nie ustępują wiele foreverowi czy millenium.
    pozdr
  • Helpful post
    dolar666
    Level 20  
    Ja uważam ze milenium sa najlepsze tylko droge troche.
  • Helpful post
    psine.pl

Level 30  
    foof i forever to ta sama firma :-)
    tyle, ze forever daje 12 m-cy gwary a foof to cos w rodzaju bata forever i ma tylko 6 m-cy gwary.

co do pozostalych no comment - nie miewam.
    czasem CPA ale to do nietypowych sluchawek... p.s. nie bylo nigdy zwrotow.

co do baderii "F" zwroty sa ale nie jest to jakas ogromna ilosc... praktycznie w kazdej firmie beda "czarne owce"

pozdro
    Marek

p.s.
    zauwazylem, kiedys ze partia baterii z pewnej hurtowni praktycznie cala wrocila na reklamacje ... po malym dochodzeniu okazalo sie (po numerach seryjnych baterii) , ze wyszly od producenta 2 lata wstecz!
  • Helpful post
    xyz
    Level 18  
    Ja jeszcze słówko odnośnie ostatniej uwagi kolegi ARMACOMPa. Otóż w przypadku starych telefonów i mało chodliwych baterii (np Panasonic gd30, bosh 509 itp) jest duże prawdopodobieństwo że zakupiona bateria nawet najlepszego producenta wróci do nas przed upływem gwarancji gdyż nie wiadomo ile leżała u importera, hurtownika itp. W tym przypadku polecam kopowanie baterii z firm które na rynku pojawiły się stosunkowo niedawno jak np Millenium czy wspomniany przeze mnie Sinosky, czy jakoś podobnie bo dalej nie pamiętam jak się to pisze:)

Pozdrawaim
    xyz
  • Helpful post
    adribuja
    Level 11  
    forever ok, foof też , ale najmniej reklamacji o dziwo Best.Zdazają sie mi czasem baterie "Power" i tez są porownywalne do Besta.A co uwazacie za najwiekszy chlam???Jezeli o mnie chodzi to bluestar....
  • Helpful post
    emwu
    Level 24  
    1. Forever
    2. CPA / Megaline (stare bat. CPA)
    3. Millenium
    4. FooF
    5. Solaris

Notabebene nie mozna powiedzieć, zę 1 firma ma kijowe baterie ogólnie... najczesciej wychodzi ze maja modele dobre, a także takie co jest dużo zwrotów (np. Solaris - udane do 6310 oraz 3310, a zupełnie nie trafione do c55/a52)