globalinfo napisał: Jak stworzyć taką mapkę?
Podstawą jest plik pdf z #2. Jest w formacie tekstowym, nie rastrowym, więc można go przekonwertować do Excela, nawet on-line.
Jak już masz te dane, to dalej kwestia zapoznania się ze strukturą plików KML i wygenerowania wiersza tekstu dla jednego punktu. Ja to zrobiłem w Excelu.
Potem metodą kopiuj/wklej, a raczej przeciągnięcia, tworzysz potrzebną ilość takich wierszy. Jak chcesz, to mogę podrzucić arkusz.
Wklejasz to do pliku *.txt, zmieniasz rozszerzenie na *.kml i gotowe.
PS. Tą metodą kleciłem kiedyś mapkę sieci 110kV i wzwyż:
Link
Tamten temat już porzuciłem, ale przy okazji tego tematu o mapie podstacji trakcyjnych, przynajmniej sprawdziłem ile jeszcze z tego pamiętam.