Witam i pozdrawiam. Dlaczego jedna lampa po wyłączeniu gaśnie tak jak na filmie a druga normalnie.?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamwieslawkluj62 napisał:Dzięki za info, rozumiem że to nie jest poważna usterka która grozi jakimiś przykrymi niespodziankami?