mam taki problem. otóż kamerka działa poprawnie przez oryginalny program widac obraz z niej. problem gdy chce np na czacie pogadać to obraz nie jest wyświetlany tylko nieb ekran. co zrobic??
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam