Kochani, jak ruszyć parowozem na mokrych szynach? Sypię piasek ale to nic nie pomaga.
Ze stacji już ciut ogarnąłem - trzeba odblokować ręcznie hamulce w rożnych wagonach, potem cofnąć z 5 metrów i do przodu. Problem się zaczyna jak mam zmienić kierunek, tam jest nachylenie 1.0% i nic nie pomaga.
Chodzi mi o to zadanie:
Ze stacji już ciut ogarnąłem - trzeba odblokować ręcznie hamulce w rożnych wagonach, potem cofnąć z 5 metrów i do przodu. Problem się zaczyna jak mam zmienić kierunek, tam jest nachylenie 1.0% i nic nie pomaga.
Chodzi mi o to zadanie: