Witam
Szukam porady w/s sterownika CW400 do kotła Bosch'a.
Miałem awarię zasilania kotła (ok. 10dni bez prądu) i po przywróceniu zasilania, CW400 steruje pracą kotła (pamięć jest ok), ale wyświetlacz jest "biały" - tj. brak jakichkolwiek wskazań, tym samym możliwości regulacji. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi - jak rozwiązać problem.
Szukam porady w/s sterownika CW400 do kotła Bosch'a.
Miałem awarię zasilania kotła (ok. 10dni bez prądu) i po przywróceniu zasilania, CW400 steruje pracą kotła (pamięć jest ok), ale wyświetlacz jest "biały" - tj. brak jakichkolwiek wskazań, tym samym możliwości regulacji. Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi - jak rozwiązać problem.