Witam wszystkich na forum
Mój problem silnik B&S seria 500
Silnik jak,jest zimny odpala normalnie po podpompowaniu pomka primer.
Po około 15 minutach gdy jest gorący wyrzuca paliwo przez potworek pompki,po zgłaszaniu już nie odpala.
Proszę o porady.
Mój problem silnik B&S seria 500
Silnik jak,jest zimny odpala normalnie po podpompowaniu pomka primer.
Po około 15 minutach gdy jest gorący wyrzuca paliwo przez potworek pompki,po zgłaszaniu już nie odpala.
Proszę o porady.