Po włączeniu zmywarka zachowuje się tak jakby ciągle miała wciśnięty jeden przycisk nabłyszczania. Od razu włącza się program nabłyszczania a po chwili pokazuje się twardość wody (standardowo tą opcję włącza właśnie przytrzymanie przycisku nabłyszczania). Zmywarka nie reaguje na żadne inne przyciski oprócz przycisku zasilania. Jeżeli szybko się ją włączy i zamknie to normalnie poleci program nabłyszczania. Serwisanci po podobnym opisie mówią, że pewnie programator i lepiej kupić nową zmywarkę niż naprawiać.
Był taki moment, że przez chwile działała normalnie, ale teraz od jakiegoś czasu bez zmian
Macie na to jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny?
Był taki moment, że przez chwile działała normalnie, ale teraz od jakiegoś czasu bez zmian
Macie na to jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny?