czy mógłby mi ktoś doradzić jaki system wizualizacji instalacji inteligentnego domu,
wykorzystać do sterowania instalacją w domu jednorodzinnym:
aktualnie skłaniam się dosyć mocno w kierunku wykorzystania:
Routera KNXPRESSO IP Magistrala KNX z licencją knXpress
zależy mi na pomocy w dobrze Routera-IP oraz oprogramowaniu do wizualizacji
wykorzystać do sterowania instalacją w domu jednorodzinnym:
aktualnie skłaniam się dosyć mocno w kierunku wykorzystania:
Routera KNXPRESSO IP Magistrala KNX z licencją knXpress
zależy mi na pomocy w dobrze Routera-IP oraz oprogramowaniu do wizualizacji