Ostatnio dostałem bardzo wysoki rachunek za zużycie wody z spółdzielni. Dlatego chciałem zebrać dane o moim dziennym zużyciu wody w mieszkaniu i znalazłem takie urządzenia jak wodomierze radiowe, jednak ceny wahają się od 50zł do 200zł za sztukę. Nie chcę trafić na coś co się zepsuję, bo nie będę miał danych i wody
. Jednak za cenę za 800zł (bo potrzebuję 4 wodomierzy), mogę kupić kamerki które będą robić zdjęcia raz dziennie starym licznikom. Poza tym czy istnieją po prostu wodomierze elektroniczne z pamięcią?
Przykładowe wodomierze które znalazłem:
50zł:
https://allegro.pl/oferta/ferro-wodomierz-cw-1-6m3-1-2-z-modulem-radiowym-12459045761
180zł:
https://allegro.pl/oferta/wodomierz-1-2-1-6-enbra-apator-z-nakladka-radiowa-11278414371
220zł:
https://allegro.pl/oferta/wodomierz-smart-dn20-z-nakladka-radiowa-l-2022-11813134398
Przykładowe wodomierze które znalazłem:
50zł:
https://allegro.pl/oferta/ferro-wodomierz-cw-1-6m3-1-2-z-modulem-radiowym-12459045761
180zł:
https://allegro.pl/oferta/wodomierz-1-2-1-6-enbra-apator-z-nakladka-radiowa-11278414371
220zł:
https://allegro.pl/oferta/wodomierz-smart-dn20-z-nakladka-radiowa-l-2022-11813134398