Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kłopot z Palio 1998 nie zapala help...

krizem 16 Nov 2005 16:38 1955 5
    krizem
    Level 12  
    Jak w tytule. Nie chce zapalić i pali się na stałe kontrolka wtrysku. Ponieważ znam kod startowy to sprawdziłem i auto odpala procedura awaryjną. Posiadam kpl. kluczy włącznie z kluczem master. Pompka paliwa pracuje. Brak iskry...

Pozdrawiam

KRizem
  • Helpful post
    vvaldek
    Level 28  
    jesli ayto zapala po wprowadzeniu kodu to prawdopodobnie siadła centralka kode. powinny ci swiecic , ,zółta kluczyk i czerwona lampka od wtrysku.
  • Helpful post
    slesz
    Level 12  
    Jak kolega napisał padło code z praktyki wiem że często przyczyną jej uszkodzenia jest kiepska masa na silniku bądż na nadwoziu. Uszkodzoną centralę code można wypiąć zaś sterownik benzynowy dać specowi do "wyczyszczenia" będzie chodził ale już bez zabespieczenia kode.
    krizem
    Level 12  
    świeci się tylko kontrolka wtrysku. Brak świecenia kontrolki CODE. Napięcie na bezpieczniku code (bezpiecznik nr 23 w puszce bezpieczników jest. Sprawdzałem obwód cewki immo (czytnika klucza) - obwód jest zamknięty czyli cewka jest OK.
    Liczę na dalsze wypowiedzi ...
    pozdrawiam serdecznie...
    bbasia1
    Level 2  
    Krizem, i jak rozwiązałeś ten problem, bo mnie to dzisiaj spotkało, ile kosztowała naprawa? itp, mnie tez tylko swieci kontrolka wtrysku, i nie chce zaalic, dodatkowo pali sie jeszcze ABS... :| .. help
    krizem
    Level 12  
    sterownik odszedł w zaświaty... Pomogli mu bystrzy mechaniory co to podłączali i odłączali akumulator.
    koszty paręset zł...