Cześć.
Wszystko zaczęło się od zablokowanych drzwi po cyklu i mokrym praniu. Otwarcie awaryjne->wyczuwalny opór przy obrocie bębna->demontaż osłony->zdjęcie paska->wyczuwalny opór na wałku silnika, obraca się o 1/4 obrotu i znowu hamuje.
I tu mam kilka pytań:
- silnik tego typu da się naprawić czy tylko wymiana?
- jeśli wymiana 1 do 1 to czy po wymianie należy wykonać dodatkowe czynności związane ze sterowaniem?
Mechanicznie ogarnę wszystko sam ale jeśli na koniec i tak będę wzywał serwis to wolę to zrobić od razu.
Z góry dziękuję za pomoc.
Wszystko zaczęło się od zablokowanych drzwi po cyklu i mokrym praniu. Otwarcie awaryjne->wyczuwalny opór przy obrocie bębna->demontaż osłony->zdjęcie paska->wyczuwalny opór na wałku silnika, obraca się o 1/4 obrotu i znowu hamuje.
I tu mam kilka pytań:
- silnik tego typu da się naprawić czy tylko wymiana?
- jeśli wymiana 1 do 1 to czy po wymianie należy wykonać dodatkowe czynności związane ze sterowaniem?
Mechanicznie ogarnę wszystko sam ale jeśli na koniec i tak będę wzywał serwis to wolę to zrobić od razu.
Z góry dziękuję za pomoc.