Witam mam pytanie czy ktoś miał może podobny problem posiadam forda kuge 2015 r mam problem z przednimi wycieraczkami podczas jazdy przestają działać wycieraczkami po zgaszeniu silnika i odpaleniu ponownie działają przez jakiś czas potem znów przestają działać mechanik przejrzał wszysto wymienił silniczki i nic robią tak samo na komputerze pokazuje tylko za niskie za wysokie napiecie możecie coś doradzić co moze być przyczyną