Czy halogen można przepuścić przez włącznik 2-biegunowy w ten sposób, żeby:
1. wyłączenie oby przycisków wyłączało całkiem dopływ prądu?
2. załączenie 1-klapki dawało napięcie przez czujniki ruchu/zmierzchu, czyli normalne podłączenie
3. załączenie 2-klapki omijało czujniki (mostek) i dawało stałe światło z halogenu w nocy czy w dzień?
Najbardziej zależy mi na pozycji 3 -jak to zrealizować? Każdy halogen ma obejście czujników, czy może da się coś przykombinować?
1. wyłączenie oby przycisków wyłączało całkiem dopływ prądu?
2. załączenie 1-klapki dawało napięcie przez czujniki ruchu/zmierzchu, czyli normalne podłączenie
3. załączenie 2-klapki omijało czujniki (mostek) i dawało stałe światło z halogenu w nocy czy w dzień?
Najbardziej zależy mi na pozycji 3 -jak to zrealizować? Każdy halogen ma obejście czujników, czy może da się coś przykombinować?