Mam nowy zestaw sokowirówka Katarzyna Mesko VA 376. W instrukcji pisze by po 3 minutach pracy dać 1 minute przerwy, a jakby chodziła przez 5 minut, to się zepsuje?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamagm6 napisał:A jak by chodziła przez 5 minut, to się zepsuje?
agm6 napisał:W instrukcji pisze by po 3 minutach pracy dać 1 minute przerwy, a jakby chodziła przez 5 minut, to się zepsuje?