Witam,
Problem polega na tym, że włączam pralko suszarkę, nastawiam na wirowanie lub inny program prania i pralka jak by wypompowywała wodę kilka razy i cisza, i znowu to samo 🤦 nie kręci bęben w ogóle. Załączam filmik, jak się uda i z góry dzięki za pomoc.
Problem polega na tym, że włączam pralko suszarkę, nastawiam na wirowanie lub inny program prania i pralka jak by wypompowywała wodę kilka razy i cisza, i znowu to samo 🤦 nie kręci bęben w ogóle. Załączam filmik, jak się uda i z góry dzięki za pomoc.