Witam, brak mocy, słaba reakcja na gaz, pompowtryskiwacze sprawdzone, wszystko w porządku. Szyba paliwowa sprawdzona podaje prawidłowe ciśnienie. Ciśnienie paliwa też jest w porządku, zawór egr działa, układ adblue czyszczony. Samochód gorzej chodzi niż Man 440 euro 5. Co można jeszcze sprawdzić? Jedyny błąd to wysokie ciśnienie ładunku (wtrysk Diesel) diagnozowane texa.