Problem wygląda następująco. W starej dobrej Nokii 3210 wymieniłem diody LED oraz wgrałem zmodyfikowanego softa i to tych operacjach wystąpił problem z zasięgiem. W miejscu gdzie przed modyfikacja telefonu zasięg był "pełny" teraz zasięg raz jest pełny, raz spada do połowy. Natomiast w miejscach gdzie przed modyfikacją zasięg był do połowy teraz czasami nie ma go wogóle. Dodam, że wgrywałem już softa na nowo, policzyłem sumy kontrolne, usunołem locki oraz wykonałem reset ustawień telefonu. Wszystkie te operacje nie przyniosły skutku. Co robić ? Proszę o podpowiedzi.