Witam wszystkich forumowiczow.Posiadam Nokie 3210 z bardzo dziwnym objawem.Zasieg jest bardzo slaby w zasadzie 50 % bylo najwiecej.Loguje sie do sieci mozna dzwonic .Wymienilem cobb-e conta oba PA Vco switch i diplexer nadal to samo.Co to moze byc.Dzieki za jakies konstruktywne podpowiedzi.