Tłumaczę moją wiadomość na wszelki wypadek, gdyby to było bardziej pomocne:
Znalazłem Wasze forum na mapie sieci energetycznej: https://ebin.josm.pl/electricity/#7.48/53.243/11.479
Współpracuję z przyjacielem w Niemczech, próbując zlokalizować obszary, które nadawałyby się do realizacji projektów elektroenergetycznych. Ta mapa jest kluczowa dla naszych poszukiwań, aby mieć tę mapę dla całej Europy jako plik kształtowy byłaby niesamowicie pomocna.
Znalazłem ją na waszym forum (napisaną przez zbich70) tylko dla Polski: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3370271-60.html#18294128
Próbowałem wysłać wiadomość do zbich70 i odpowiedzieć na ten post, ale dyskusja wydaje się być "zablokowana", więc nie odniosłem sukcesu. Czy moglibyście wskazać mi właściwy kierunek? Jak mogę wysłać wiadomość na Waszym forum, skoro na razie moja wiadomość utknęła w skrzynce odbiorczej?
Każda pomoc będzie bardzo cenna.
Zapraszam do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.
Dziękuję bardzo,
Znalazłem Wasze forum na mapie sieci energetycznej: https://ebin.josm.pl/electricity/#7.48/53.243/11.479
Współpracuję z przyjacielem w Niemczech, próbując zlokalizować obszary, które nadawałyby się do realizacji projektów elektroenergetycznych. Ta mapa jest kluczowa dla naszych poszukiwań, aby mieć tę mapę dla całej Europy jako plik kształtowy byłaby niesamowicie pomocna.
Znalazłem ją na waszym forum (napisaną przez zbich70) tylko dla Polski: https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3370271-60.html#18294128
Próbowałem wysłać wiadomość do zbich70 i odpowiedzieć na ten post, ale dyskusja wydaje się być "zablokowana", więc nie odniosłem sukcesu. Czy moglibyście wskazać mi właściwy kierunek? Jak mogę wysłać wiadomość na Waszym forum, skoro na razie moja wiadomość utknęła w skrzynce odbiorczej?
Każda pomoc będzie bardzo cenna.
Zapraszam do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.
Dziękuję bardzo,