Cześć,
Lodówka ma już 12 lat i zaczyna coraz częściej szwankować.
1. Po wyłączeniu na panelu sterowania, lodówka włącza się po otwarciu drzwi
2. Słychać ciągłą pracę wentylatora, jest ona dość głośna, wygląda jakby chłodziarka nie wyłączała się w ogóle.
3. Był problem z włączeniem funkcji oszczędzania energii, teraz to już działa.
Co mogło się zepsuć?
Z góry dziękuję za pomoc
Lodówka ma już 12 lat i zaczyna coraz częściej szwankować.
1. Po wyłączeniu na panelu sterowania, lodówka włącza się po otwarciu drzwi
2. Słychać ciągłą pracę wentylatora, jest ona dość głośna, wygląda jakby chłodziarka nie wyłączała się w ogóle.
3. Był problem z włączeniem funkcji oszczędzania energii, teraz to już działa.
Co mogło się zepsuć?
Z góry dziękuję za pomoc