Witam posiadam taką kosiarkę https://allegro.pl/oferta/kosiarka-spalinowa-...-f6b53043de1b9124ef0862320b2d7366fdd6604cf017
i chciełem się dowiedzieć czy mogę ją zalać olejem samochodowym 10w40 czy będzie lepszy do dotarcia silnika jak i do dalszej pracy i jeśli tak to jaki olej będzie odpowiednikiem zalecany jest orlen trawol 10w30 ale marka orlen nie bardzo mi się podoba i poza tym chce 10w40
i chciełem się dowiedzieć czy mogę ją zalać olejem samochodowym 10w40 czy będzie lepszy do dotarcia silnika jak i do dalszej pracy i jeśli tak to jaki olej będzie odpowiednikiem zalecany jest orlen trawol 10w30 ale marka orlen nie bardzo mi się podoba i poza tym chce 10w40