W samochodzie Citroen C4 nie działa klimatyzacja.
Pompa stała, co okazało się było wynikiem znikomego ciśnienia w części "niskiego cisnienia". Manometr pokazywał "LOWE"
Zakupiłem dwie puszki z czynnikiem. Jedna z uszczelniaczem, a druga z samym gazem.
Po wprowadzeniu zawartości z uszczelniaczem, manometr pokazał początek zielonego pola.
Następnie po wprowadzeniu gazu z drugiej puszki manometr pokazał dokładnie połowę zielonego pola (40 PSI)
Mimo to nie ma właściwej temperatury powietrza, gdyż jest tylko 15°C.
Jeżeli ktoś doświadczył czegoś podobnego i naprawił, to prosze o pomoc
Pompa stała, co okazało się było wynikiem znikomego ciśnienia w części "niskiego cisnienia". Manometr pokazywał "LOWE"
Zakupiłem dwie puszki z czynnikiem. Jedna z uszczelniaczem, a druga z samym gazem.
Po wprowadzeniu zawartości z uszczelniaczem, manometr pokazał początek zielonego pola.
Następnie po wprowadzeniu gazu z drugiej puszki manometr pokazał dokładnie połowę zielonego pola (40 PSI)
Mimo to nie ma właściwej temperatury powietrza, gdyż jest tylko 15°C.
Jeżeli ktoś doświadczył czegoś podobnego i naprawił, to prosze o pomoc