Dzień dobry. W oczekiwaniu na uszczelniacz trójkątny głowicy chciałbym zadać pytanie do państwa. W załączeniu dodam zdjęcie miejsca w którym cieknie woda, bez załączenia lekko się sączy, a przy podaniu ciśnienia ucieka woda na boki. Tak jak wspomniałem chce wymienić trójkątny oring bo wydawał mi się zbyt luźny i myślę że przez niego ucieka woda, ale może ktoś doświadczony ma jakieś inne pomysły. Ps. Reszta oringow wygląda dobrze nawet niesparciale.
zaznaczyłem na czerwono, z tej części cieknie woda z wyższych partii nie widać aby się nawet pociło.