Witam,
Mam identyczny problem jak w temacie poniżej:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3919544.html
Proszę o pomoc bo już 2 tyg bez kawy chodzę wszystko drożne, pompę też bez sensu wymieniłem i nadal kawa ani nawet płukanie nie leci (mleko ubija świetnie) autor wątka niestety nie odpisuje na priv a problem rozwiązał i temat zamknął
((
Proszę o pomoc
Mam identyczny problem jak w temacie poniżej:
https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic3919544.html
Proszę o pomoc bo już 2 tyg bez kawy chodzę wszystko drożne, pompę też bez sensu wymieniłem i nadal kawa ani nawet płukanie nie leci (mleko ubija świetnie) autor wątka niestety nie odpisuje na priv a problem rozwiązał i temat zamknął
Proszę o pomoc